Krepšelis tuščias

Privati erdvė

Tai yra paslaugų paketas, kuris sukūria nuosavą įmonės erdvę, nepriklausomą nuo išorinių veiksnių. Jeigu dingtų internetas, įmonė toliau galėtų dirbti savo erdvėje atlikdama reikiamus darbus. Taip pat viską įrengiame nuo nulio, jeigu pas jus dar nėra nieko sukurta.

Šį paslaugų paketą sudaro penkios sudedamos dalys: vidinis kompiuterinis tinklas, elektroninio pašto serveris, web svetainės serveris, failų serveris ir TVS serveris. Visi šie komponentai yra įdiegiami įmonės vidiniame tinkle ir yra nepriklausomi nuo įvairių tiekėjų. Kainuoja tik įrengimas, vėliau jokių abonentinių mokesčių nėra. Trumpai apie kiekvieną jų.

Company space1. Vidinis kompiuterių tinklas. 

Tai įprastas vidinis įmonės kompiuterių tinklas, apjungiantis visus įmonės prietaisus ir kompiuterius. Instaliuojame OS ir kitą programinę įrangą vidiniuose kompiuteriuose, atliekame vidinio tinklo konfigūravimą. Jeigu tokį tinklą jau turite, mes jį pritaikome prie naujų sąlygų.

2. Elektroninio pašto serveris.

Surenkame ir pilnai instaliuojame, sukonfigūruojame serverį. Visa serverio programinė įranga yra atvirojo kodo, jokių papildomų mokesčių programoms nereikės mokėti. Pašto dėžučių ir domenų kiekis neribojamas, talpa ribojama tik turima kompiuterinės įrangos talpa, todėl jeigu planuojamos didelės apimtys, tiesiog tektų įsigyti didesnės talpos "kietą diską". Serverį fiziškai sukomplektuojame ir įrengiame suderinę poreikius su klientu. Instaliuojame saugos sertifikatus, už juos papildomai nuolatos mokėti nereikės.

3. Svetainės serveris.

Surenkame ir pilnai instaliuojame web serverį. Visa programinė įranga yra atvirojo kodo, todėl yra nemokama, be jokių abonementinių mokesčių. Kartais atsiranda poreikis papildomiems mokamiems įskiepiams, tačiau ar jų jums reikia sprendžiate jūs. Svetainę instaliuojame serveryje, tačiau jos priežiūros ir tobulinimo nedarome, atliekame tik pagrindinius svetainės diegimo darbus. Jeigu būtų poreikis deleguoti mums svetainės priežiūrą, reikėtų dėl to tartis papildomai. Svetainės tobulinimo ir priežiūros darbus galima bus atlikinėti "iš išorės". Instaliuojame sertifikatus be papildomų mokesčių ateityje.

Extranet

4. Failų serveris.

Pilnai instaliuojame ir sukonfigūruojame failų serverį. Kad nereikėtų naudotis svetimomis "debesų" paslaugomis, visą savo informaciją, failus laikysite nuosavame serveryje savo ofise. Labai didelis privalumas yra duomenų "vaikščiojimo" greitis, jis vidiniame tinkle yra kartais didesnis nei naudojantis "debesijos" paslaugomis. Talpa priklauso tik nuo jūsų pasirinktos kompiuterinės įrangos (HDD, SSD), jokių abonentinių mokesčių nėra. Serveris būtų instaliuotas atvirojo kodo programine įranga. Jeigu būtų poreikis šis failų serveris taip pat būtų pasiekiamas iš "išorės", jeigu reikėtų klientams ar jums patiems atsisiųsti/įkelti norimus failus.

5. TVS serveris.

Priklausomai nuo kliento verslo srities instaliuojame tūrinio valdymo sistemą. Pritaikome TVS'ą įmonės poreikiams. Dažniausia naudojame atvirojo kodo programinę įrangą, bet ne visose verslo srityse yra tokia sukurta tinkamai. Todėl gali tekti naudotis mokamomis programomis, tai aptartume su klientu, esant poreikiui instaliuotume ją ir apmokytume dirbti. Šios paslaugos kaina ir reikalavimai aptariami atskiru susitarimu, į paslaugų rinkinį "Company space" ji neįeina.

 

Kaip buvo minima vietinio tinklo skyrelyje, siūlytume visuose įmonės kompiuteriuose instaliuoti atvirojo kodo operacines sistemas. Dirbame su dauguma Linux OS, kurios šiandien nei kiek neatsilieka nuo Windows OS ar Apple OS (tai tie patys Linux, tik mokami). Patys tai darome ir nuoširdžiai siūlome klientams pilnai naudotis atvirojo kodo pasauliu.