Mūsų verslo idėja yra žmogaus ar įmonės nepriklausomybė nuo įvairių tiekėjų, savarankiškumas. Sukūrėme paslaugų paketą "Privati erdvė", kuris suteikia žmonėms ar įmonėms puikias galimybes vystyti verslą, taupyti išlaidas programinei įrangai. Siūlome įrengti ir atskirus komponentus, jeigu visam paketui poreikio nėra, kviečiame užsisakyti mūsų paslaugas čia. Po to - jokių abonentinių ar kitokių mėnesinių/metinių mokesčių, mūsų įrengtais ar sukurtais produktais naudositės nemokamai.

Šiandien pasaulyje vyksta labai didelė duomenų kaupimo, sprendimų įtakojimo ir reklamos brukimo kampanija, pasaulio IT monopolistai koncentruoja visą šią galią savo rankose. Didesnė decentralizacija suteikia daugiau laisvių, tikrosios demokratijos.

Siekti decentralizacijos galima naudojantis atvirojo kodo programine įranga. Mes ją jums įdiegsime, apmokysime naudotis, o jūs galėsite mėgautis atvirojo kodo bendruomenės darbais, žiniomis ir pagalba iš viso pasaulio nemokamai.

Mūsų paslaugos yra vienkartiniai kaštai. Po to jūs esate nepriklausomi nuo tiekėjų, kurie daugumoje atvejų riboja ar papildomai apmokestina naudojamų duomenų kiekį, kontroliuoja turinį, prisijungimų skaičių ir panašiai.