Serveriai

Turite savo internetinį puslapį Facebook platformoje? Turite elektroninį paštą Google platformoje? Jums riboja duomenų ar prisijungimų kiekį, kontroliuoja tūrinį? Jums nekyla jokių klausimų apie privatumą?

Mūsų filosofija - mano puslapis, mano elektroninis paštas yra mano kompiuteryje (serveryje). Visas taisykles nustatinėsite jūs pats, talpos diske ir srautų kontrolės niekas nevykdys, tai bus tik jūsų reikalas.

Surenkame ir instaliuojame serverius mažoms ir vidutinėms įmonėms ar fiziniams asmenims, vėliau padedame (jeigu reikia) prižiūrėti juos, daryti sistemų atnaujinimus, apmokome tai atlikti savarankiškai, kad nebereikėtų dėl smulkių darbų kviestis mus ar kitus specialistus ir mokėti papildomus pinigus.

Mūsų paslaugų kainos:

1. Serverio surinkimas (hardware) įskaitant komponentus - 300 - 800 EUR (priklausomai nuo jūsų norų ir poreikių)

2. Programų instaliavimas ir duomenų perkėlimas - 500 - 700 EUR (priklausomai nuo perkeliamų duomenų ir vartotojų kiekio)

3. Asmeninių ir viešųjų kalendorių instaliavimas, užduočių ir įvykių asmeninių ir viešųjų valdymas, apmokymas - įeina į kainą

4. Klientų (Mozilla Thunderbird, MS Outlook ir panašių) instaliavimas, telefonų ir planšečių konfigūravimas ir valdymo per juos apmokymas - įeina į kainą

5. Garantinis aptarnavimas, priežiūra ir atnaujinimai 6 mėnesius - nemokamai.

Tai yra vienkartinė investicija, kuri atsipirks greitai. Iš patirties matome, kad yra  serverių, kuriems jau 10 metų nieko papildomai mokėti nereikėjo. Be to įmonės darbas tampa daugiau organizuotas, todėl našesnis.

Serveriai, kuriuos mes instaliuojame, dirba tyliai, gali būti laikomi namuose ar ofisuose. Užimdami minimaliai vietos patalpoje jie nesudaro papildomų problemų, būdami tylūs netrukdo dirbti.