Serveriai

Turite savo internetinį puslapį Facebook platformoje? Turite elektroninį paštą Google platformoje? Jums nekyla jokių klausimų apie privatumą?

Mūsų filosofija - mano puslapis, mano elektroninis paštas yra mano kompiuteryje (serveryje). Ir čia yra visa esmė šios mūsų paslaugos. Visas taisykles nustatinėsite jūs pats, talpos diske ir srautų kontrolės niekas nevykdys, tai bus tik jūsų reikalas.

Taigi, surenkame ir instaliuojame serverius nedidelėms įmonėms ar fiziniams asmenims, vėliau padedame (jeigu reikia) prižiūrėti juos, daryti sistemų atnaujinimus. Galime apmokyti jus daryti tai patiems, kad nebereikėtų dėl smulkių darbų kviestis mus ar kitus specialistus ir mokėti papildomus pinigus.

Instaliuojame web (internetinės svetainės) arba e. pašto serverius. Galima abu šiuos serverius instaliuoti į tą patį kompiuterį, tačiau atsiranda papildomų trukumų. Bet kuriuo atveju pasiūlysime geriausią variantą jums ar jūsų įmonei.

Labai svarbus nuosavo serverio privalumas yra privatumas. Savo svetainę ar elektroninį paštą laikysite savo serveryje ir jais nesidalinsite nei su Google, nei su Facebook, nei su Microsoft ir t.t. Išsiuntus e. pašto žinutę iš jūsų serverio į kitą privatų serverį, ji keliaus tiesiai į jį. Jokių trečiųjų pusių.

Patys serveriai, kuriuos mes instaliuojame, dirba labai tyliai, gali būti laikomi namuose ar ofisuose. Užimdami minimaliai vietos patalpoje jie nesudaro papildomų problemų, būdami tylūs netrukdo dirbti ar ilsėtis.

Jeigu sudominome, prašome kreiptis e. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ar tel. +370 676 18588.