Pelningumas

Šio verslo pelningumą lemia elektros kainos ir kriptovaliutų kursai. Truputį apie tai.

Elektros kaina jau dabar gerokai nukrito. Tai įtakojo bendra ekonominė situacija, elektros vartojimo kiekis ir kiti faktoriai. Lietuvoje elektros kainą papildomai įtakos Baltarusijos atominė elektrinė – jos pagaminta elektra patekusi į bendrą elektros rinką turėtų dar labiau mažinti kainą.

Kriptovaliutų kursas labai priklauso nuo pagrindinės valiutos BTC (Bitkoino). 2019 metais BTC kaina buvo nukritusi iki maždaug 3500 USD/BTC, labai daug maininimo fermų užsidarė, tačiau metų gale, 2020 metų pradžioje kaina pakilo iki maždaug 10000 USD/BTC. Prasidėjus koronaviruso krizei kaina nukrito žemiau 6000 USD/BTC, tačiau po kurio laiko pradėjo kilti. Pasaulio ekonomikai einant į krizę, BTC kriptovaliutos kursas po truputį kyla, 2020 balandžio mėnesį BTC kaina svyruoja apie 7000 USD/BTC.

Dėl BTC kainos nuolatos vyksta įvairūs ginčai, daromos įvairios prognozės. Prognozuojama, kad BTC kaina sugrįš į 10000 USD/BTC. Kadangi BTC kaina tiesiogiai įtakoja kitų kriptovaliutų kainas, tai ir lemia šio verslo pelningumą.

Pasaulyje yra daug žmonių ir įmonių, dirbančių kriptovaliutų srityje, dalis jų yra tikintys, kad kriptovaliutos yra ateities ekonomikos pagrindas. Todėl jie kaupia kriptovaliutas ir nekeičia jų į USD, EUR ar panašiai (tačiau kiekvienas žmogus asmeniniškai sprendžia kada tai padaryti). Aišku, dar yra tokie faktoriai kaip kriptovaliutų decentralizacija, tačiau tai jau gilesnės temos, apie tai galima pasiskaityti įvairiose internetiniuose puslapiuose.

Kasant (maininant) kriptovaliutas galima jų užsidirbti, nereikia jų pirkti. Tai yra vienas privalumas. Kitas privalumas – vaizdo plokščių likvidumas. Truputį daugiau apie tai.

Perkant vaizdo plokštes yra labai svarbu joms suteikiama garantija. Garantija gali būti 2 arba 3 metai, plokščių su trumpesne garantija mes nesiūlome pirkti. Tai yra svarbu todėl, kad sugedus plokštei gamintojai dažniausiai keičia ją į naują arba kartais remontuoja, o tai beveik tas pats. Ir tai vyksta be jokių komplikacijų, nes plokštės yra perkamos iš gamintojų dedikuotų distribiutorių.

Dėl šios priežasties tokias vaizdo plokštes po metų galima parduoti už 80-100% nuo pirkimo kainos, po dviejų – už 50-70%. Tai yra labai geras likvidumas! Tačiau pasibaigus vaizdo plokštės garantijos laikui kaina gali kristi gerokai daugiau, todėl labai svarbu laiku atsinaujinti arba baigti šį verslą.

Kaip bent kokiame kitame, taip ir šiame versle yra ir rizikos. Mes negalime garantuoti nei elektros kainų, nei kriptovaliutų. Jeigu įsitrauksite į šį verslą, visa atsakomybė už teigiamus ar neigiamus rezultatus guls ant jūsų pečių.

Mes esame įdėjiniai kriptovaliutų fanai, tikime jų šviesia ateitimi ir manome, kad ateitis priklauso joms. Todėl kviečiame – prisijunkite!