Žodis blockchain reiškia blokų grandinėlę, į šią grandinėlę per internetą pasijungia daugybė visame pasaulyje esančių kompiuterių ir kiekvienas kompiuteris atlieka blokų skaičiavimus, tvirtinimus. Kadangi kompiuterių skaičius yra labai didelis, šią informaciją suklastoti praktiškai yra neįmanoma. Daug specialistų yra įsitikinę, kad tai yra pats saugiausias tinklas pasaulyje. Blockchain technologija gali būti panaudojama labai įvairiose srityse, pavyzdžiui su Ethereum blockchain'u dirba daug pasaulio įmonių, tokių kaip Microsoft, Facebook, Paypal ir t.t.

 

Labai svarbu yra blockchan'o decentralizacija. Šiuo metu yra populiarūs DeFi (decentralizuoti finansai) projektai, daugiau apie tai rasite internete.

Kiekvienas kompiuteris už savo darbą blockchain'e gauna atlygį. Šis atlygis mokamas kriptovaliuta, kurios blockchain'e kompiuteris dirba. Dalyvauti grandinėlėje ir gauti atlygį galima keliais būdais, iš kurių vienas yra vadinamas Proof of Work (POW), tai yra būdas kasti kriptovaliutas vaizdo plokštėmis, procesoriais arba specialiais įrenginiais, vadinamais ASIC. Mes dirbame tik su vaizdo plokštėmis, nes jos yra labai likvidžios prekės, smulkiau apie tai konsultuojame užsisakius mūsų paslaugą.

Mes jums siūlome:

1. Kompiuterio komponentų parinkimas ir derinimas su klientu,

2. Kompiuterio komponentų pirkimas,

3. Kompiuterio komponentų surinkimas, programų instaliavimas ir paruošimas kriptovaliutų kasimui,

4. Kelių dienų (nuo 2 iki 5) testavimas kasant kriptovaliutas,

5. Kompiuterio pristatymas klientui, prijungimas prie kliento tinklų,

6. Apmokymai.

Papildomai suteikiame visą informaciją apie kriptovaliutų naudojimą.

Kompiuterio komponentams galioja gamintojo garantijos (nuo 2 iki 5 metų), mūsų darbui suteikiama 6 mėnesių garantija ir nemokamas aptarnavimas.

Jeigu turite norą pradėti, nesibaiminkite, kad turite mažai informacijos - jums padėti ir yra mūsų misija.

Šių metų rugsėjo mėn. 15-ą dieną įvyko ETH atnaujinimas. Ir kripto kasimas (mining) numirė. Ar tikrai? Dabar kaupiame daugiau informacijos apie tai...