Ką mes siūlome?

Mes siūlome kompiuterių surinkimo, instaliavimo, pajungimo, klientų apmokymo paslaugas, patariame dėl vietos, patalpų šiems kompiuteriams parinkimo. Taip pat įrengiame vietinius tinklus, jeigu užsakomi daugiau nei vienas kompiuteris, visiems kompiuteriams instaliuojame nuotolinį valdymą.

Mes neparduodame pačių kompiuterių! Mūsų paslauga yra paruošti kompiuterio komponentų pirkimo pasiūlymą, o patį pirkimą vykdo pats klientas. Tai yra, visus komponentus perka pats klientas savo ar savo įmonės vardu.

Kompiuterio komponentų pirkimas ypatingas tuo, kad mes pasiūlome pirkti juos tiesiogiai iš tiekėjo Vokietijoje. Kodėl tai svarbu? Nes:

  • klientas pirks komponentus už savikainą ir tikrai žemą kainą,
  • kurjeriai prekes pristatys tiesiai klientui į namus ar ofisą,
  • siūlome patikimus tiekėjus iš Vokietijos, nes labai svarbi yra kompiuterių komponentų garantija,
  • komponentus parinksime mes, kad jie derėtų vienas su kitu ir atitiktų kliento poreikius,
  • jeigu klientas yra įmonė, PVM mokėtoja, tuomet komponentus pirks be PVM.

Garantija yra vienas iš pagrindinių faktorių, kurie vėliau lems komponentų pardavimo naudotų prekių rinkoje kainą.

Įsigijus komponentus mes surenkame kompiuterius, juos instaliuojame ir sukonfigūruojame, padedame klientams atsidaryti visas reikiamas sąskaitas.

Viską atlikę suteikiame 3 mėnesių nemokamą savo paslaugų garantinį aptarnavimą ir kliento konsultacijas. Vėliau mūsų paslaugos bus mokamos pagal pateiktą kainininką.

Pagrindinis tokių kompiuterių komponentas – vaizdo plokštės. Jos atlieka pagrindinį darbą kasant kriptovaliutas, jų kaina sudaro didžiąją dalį kompiuterio vertės. Vienos vaizdo plokštės kainuoja apie 200 EUR/vnt, kitos gali kainuoti brangiau keliais kartais. Vienos geriau kasa vieną kriptovaliutą, kitos geriau kitą. Mes pasiūlome optimaliausius variantus, o klientas renkasi pagal turimą pinigų sumą, vietą, kurioje būtų laikomi kompiuteriai, ateities perspektyvas it t.t.

Populiariausios kriptovaliutos, kurias siūlome kasti, yra ETH (Ethereum), ETC (Ethereum Classic), GRIN (Grin), XMR (Monero) ir t.t. Su vaizdo plokštėmis kasti BTC (Bitcoin) neapsimoka ir mes to nesiūlome. BTC yra kasamas su specializuotais kompiuteriais, vadinamais Asic, su kuriais mes nedirbame.