Nuo 2016 metų pradėjome vystyti naują paslaugą - projektuojame, surenkame, instaliuojame kriptovaliutų kasimo (maininimo) kompiuterius, apmokome klientus. Taip pat įrenginėjame patalpas (maininimo fermas). Vienu žodžiu - nuo nulio iki visiškai veikiančio kompiuterio ar "fermos". Po to atliekame trijų mėnesių garantinę priežiūrą, o vėliau kliento pageidavimu atliekame apmokamas paslaugas.

Kompiuteriams komponentus parenkame pagal kliento poreikius, patariame ką rinktis. Visus komponentus perkame Vokietijoje pas vieną didžiausių didmenininkų Europoje. Daugumai jų suteikiama 3 - 5 metų tarptautinė garantija. Garantinius įsipareigojimus už mūsų parduotas prekes Lietuvoje vykdo įmonė UAB Dovanos.

Dar vienas klientams patinkantis dalykas - visas prekes ir komponentus parduodame už savikainą, o savo atlyginimą už darbus išrašome atskiroje sąskaitos eilutėje. Tokiu būdu klientai mato tiksliai, kiek kainuoja kiekvienas darbas.

Į surinktus kompiuterius instaliuojame visą reikiamą programinę įrangą, paruošiame kriptovaliutų kasimui kompiuterio komponentus, išmokome klientą atlikti visus darbus, susijusius su šiuo verslu. Taip pat įrengiame vietinius tinklus, kad kompiuteriai būtų pasiekiami ir valdomi iš išorės.

Kliento pageidavimu įrengiame kriptovaliutų "kasimo fermas". Stengiamės viską klientui organizuoti taip, kad eksploatacijos metu "kasimo" kaštai būtų kuo mažesni. Visas įrengimo smulkmenas suderiname su klientu prieš pradedant konkrečius darbus.

Jau šiandien visi šios srities specialistai įsitikinę teigia, kad kriptovaliutos yra netolima ateitis, kuri pakeis pasaulio ekonomiką. Todėl siūlome įsitraukti į šį judėjimą jau šiandien!

GTranslate

enfrdeitptrues
JSN Mico template designed by JoomlaShine.com