Kad įmonė galėtų vykdyti savo veiklą, reikia kad į jos kompiuterius būtų įdiegtos reikiamos programos. Įprasta yra pirkti MS programų paketą "MS Office", kuriame yra pagrindinės kasdienio darbo programos - MS Excel, MS Word, MS PowerPoint ir kitos. Linux operacinėje sistemoje šio MS paketo analogas yra LibreOffice arba OpenOffice, kuris yra integruotas į operacinę sistemą ir yra nemokamas.

Šiame programų pakete yra viskas ko jums prireiks. Jis puikiai ir teisingai atidaro MS bylas, jeigu jūs norėsite, galėsite savo bylas išsaugoti MS formatu. Programų paketą sudaro:

- LibreOffice Base (MS Access analogas)

- LibreOffice Calc (MS Excel analogas)

- LibreOffice Draw (piešimo, maketavimo programa)

- LibreOffice Impress (MS PowerPoint analogas)

- LibreOffice Math (formulių kūrimas ir redagavimas)

- LibreOffice Writer (MS Word analogas)

Pradėti dirbti šiomis programomis tikrai nebus sunku, nes jų valdymas yra labai panašus į MS analogus.

Fotografijų mėgėjai ir profesionalai, turintys Windows operacinę sistemą, dažniausiai nuotraukų redagavimui naudoja brangią Adobe Photoshop programų paketą. Linux operacinėje sistemoje Adobe Photoshop analogas yra programa GIMP. Ši programa nenusileidžia komercinėms nuotraukų redagavimo programoms, o svarbiausiai - yra nemokama ir integruota į Linux OS, todėl dirba stabiliai ir greitai.

 

MS Windows OS maketavimo ir piešimo entuziastai ir profesionalai perka brangią programą Corel Draw. Linux aplinkoje yra naudojamas analogas programa Inkscape. Tai yra puiki programa, visiškai pakeičianti brangųjį MS analogą, o kai kuriais atvejais yra net patogesnė už jį.

Naudojantis Linux OS programų įdiegimo programėle galėsite įdiegti audio, video kūrimo ir redagavimo programų, muzikos ir filmų peržiūros, socialinių tinklų Skype, Facebook ir kitų programų. Ir visa tai jūs galėsite turėti nemokamai!

GTranslate

enfrdeitptrues

Naudinga informacija

Daugiau informacijos apie atvirąjį kodą rasite čia

Log-in

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com