Kodėl reikia mokėti už programinę įrangą, jeigu galima pasinaudoti atvirojo kodo visuomenės sukurtomis programomis? Šios visuomenės šūkis yra naudokimės kompiuterinėmis programomis nemokamai! Štai čia ir mums šovė mintis sukurti paslaugą, kuri padėtų įsisavinti atvirojo kodo programinę įrangą.

Šiai dienai atvirojo kodo programos jau pasiekė tokį išsivystymo lygį, kad jomis gali naudotis bent koks nors truputį pažįstantis kompiuterį vartotojas. Gal kartais meniu pasitaiko kitoks, ar ta pati funkcija vadinasi šiek tiek kitaip, tačiau esmė yra ta pati. Ir viskas nemokamai!

Tai kam reikalingi mes, jeigu programos yra nemokamos? Tam, kad jums nereikėtų vargti ir studijuoti viską nuo pat pradžių, nes tai užima ir laiko, ir pastangų. Mes įdiegiame programinę įrangą pagal jūsų poreikius, parodome kaip ja naudotis, o jau po to viską galite daryti patys. Ir niekam nebūsite skolingi išskyrus idealistams iš atvirojo kodo visuomenės - galėsite jiems padėkoti arba turėdami galimybes paremti.

Taip pat nuo 2016 metų pradėjome vystyti naują paslaugą - projektuojame, surenkame, instaliuojame kriptovaliutų kasimo (maininimo) kompiuterius, apmokome klientus. Taip pat įrenginėjame patalpas (maininimo fermas). Vienu žodžiu - nuo nulio iki visiškai veikiančio kompiuterio ar "fermos". Po to atliekame trijų mėnesių garantinę priežiūrą, o vėliau kliento pageidavimu atliekame apmokamas paslaugas.

Jau šiandien visi šios srities specialistai įsitikinę teigia, kad kriptovaliutos yra netolima ateitis, kuri pakeis pasaulio ekonomiką. Todėl siūlome įsitraukti į šį judėjimą jau šiandien!

GTranslate

enfrdeitptrues

Naudinga informacija

Daugiau informacijos apie atvirąjį kodą rasite čia

Log-in

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com