Kodėl reikia mokėti už programinę įrangą, jeigu galima pasinaudoti atvirojo kodo visuomenės sukurtomis programomis? Šios visuomenės šūkis yra naudokimės kompiuterinėmis programomis nemokamai! Štai čia ir mums šovė mintis sukurti paslaugą, kuri padėtų įsisavinti atvirojo kodo programinę įrangą.

Šiai dienai atvirojo kodo programos jau pasiekė tokį išsivystymo lygį, kad jomis gali naudotis bent koks nors truputį pažįstantis kompiuterį vartotojas. Gal kartais meniu pasitaiko kitoks, ar ta pati funkcija vadinasi šiek tiek kitaip, tačiau esmė yra ta pati. Ir viskas nemokamai!

Tai kam reikalingi mes, jeigu programos yra nemokamos? Tam, kad jums nereikėtų vargti ir studijuoti viską nuo pat pradžių, nes tai užima ir laiko, ir pastangų. Mes įdiegiame programinę įrangą pagal jūsų poreikius, parodome kaip ja naudotis, o jau po to viską galite daryti patys. Ir niekam nebūsite skolingi išskyrus idealistams iš atvirojo kodo visuomenės - galėsite jiems padėkoti arba turėdami galimybes paremti.

Taip pat daug dėmesio skiriame internetinių puslapių kūrimui ir jų palaikymui savo serveriuose. Puslapius kūriame atvirojo kodo programų pagrindu (joomla, opencart ir t.t.), todėl jie yra universalūs. O tai reiškia, kad jeigu jūs sugalvosite atsisakyti mūsų paslaugų ir kreipsitės į mūsų kolegas, arba patys nuspręsite tuo užsiimti, galėsite tai padaryti be jokio "skausmo" suderinant programinius kodus. Viskas ką mes jums padarysime, nuo pradžios iki galo priklausys jums, duomenų kopijas jums atiduosime be jokių mokesčių, o nauji administratoriai be vargo juos vėl įdiegs į kitus serverius ir puikiai žinos kaip juos valdyti.

Iš esmės, atviras kodas yra laisvė! Ir mes siūlome tuo pasinaudoti bei sutaupyti daug pinigų.

GTranslate

enfrdeitptrues

Naudinga informacija

Daugiau informacijos apie atvirąjį kodą rasite čia

Log-in

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com